Şartlar ve Koşullar

Bursa Kariyer'in kanuni ve genel sorumluluklarını içerir. Sitemizin hizmetlerini kullanmadan önce aşağıda belirten Şartlar ve Koşulları dikkatlice okunması önemlidir. Aşağıda belirten şartlara kısmen veya tamamen katılmıyorsanız Bursa Kariyer hizmetlerini kullanmayınız. 

Bursa Kariyer burada belirtilen şartlar ve koşulları dilediği zaman ve şekilde değiştirme hakkını saklı tutar. Bursa Kariyer'in https://bursakariyer.com adresini ziyaret etmeniz burada yazılanları okuduğunuz anlamındadır.

Bursa Kariyer herkese açıktır ancak aşağıdaki hallerde sitenin kullanımını geçici ve/veya sürekli olarak engelleyebilir:

  • Gerçek dışı, yanıltıcı, düzensiz, eksik uygun olmayan fotoğraf yüklenmesi durumunda
  • Öz geçmişle ilgili olmayan bilgiler eklenmesi, her türlü duyuru niteliğindeki bilgilerin, çeşitli pazarlama yazılarının veya üyelik formlarının yüklenmesi.
  • Başka şahıs ve/veya kurumlara ait çeşitli dokümanların tahrif edilmesi.

Bursa Kariyer'in Sorumlulukları;  

Bursa Kariyer, sitede bulunan firma ve aday bilgilerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. Siteye kullanıcı tarafından eklenen bilgilerden kaynaklanacak her türlü risk kullanıcılara aittir. Bu bilgiler üzerinden herhangi bir haber vermeden değişiklik hakkı Bursa Kariyer'e aittir.

Kullanıcının yayınladığı öz geçmişin tamamından kullanıcı sorumludur.

Bursa Kariyer işveren değildir. İşveren firmasıyla ilişkiye geçen öz geçmiş sahibi kişi bütün sorumluluğu üzerine almış olur.

Bursa Kariyer, yazılım ve sunucularında herhangi bir virüs olmadığı konusunda sorumlu değildir.

Bu sitede bulunan internet bağlantı çıkışları ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir. Bursa Kariyer kullanıcı bilgilerini pazarlama faaliyetleri kapsamında kullanma hakkına sahiptir.